PlesnáKalendář akcí

Celoroční turnaj ve stolním tenise - 6. kolo

Kdy: Sobota 3. 3. 2018

Kde: DDM Polská (Polská 1624/4)

Startovné: 25,- Kč/osoba

Leták k akci

Celoroční turnaj ve stolním tenise - výsledky 5. kola + průběžné pořadí

Kategorie I.: Výsledky

Kategorie II.: Skupinová fáze

                        Vyřazovací boje

Průběžné pořadí kategorie I. a II.

Kategorie III.: Výsledky

                         Průběžné pořadí

Další turnaj se uskuteční v sobotu 3. 3. 2018 na středisku DDM Polská.

Příměstský tábor na inline bruslích

Termín: 12. - 16. 3. 2018 (vždy od 8.00 - 16.00)

Cena: 1200,- Kč

Kde: Tělocvična DDM Plesná

Více informací ZDE

Celoroční turnaj ve stolním tenise - Výsledky 4. kola + průběžné pořadí

Kategorie I. - Výsledky

Kategorie II. - Skupinová fáze

                        Vyřazovací boje

Průběžné pořadí kategorie I. a II.

Kategorie III. - Výsledky

                         Průběžné pořadí

Další turnaj se uskuteční v sobotu 10. 2. 2018 na středisku DDM Majerová.

AŠSK ČR - Vybíjená

Dívky a chlapci II. kategorie (4. - 5. třída) - smíšená kategorie

- 26.2.2018 - skupina "A"

- 27.2.2018 - skupina "B"

- 1.3.2018 - skupina "C"

- 5.3.2018 - finále

Pozvánka ZDE

AŠSK ČR - Halová Kopaná

Dívky III. / IV. kategorie (6. - 7. / 8. - 9. třída)

Výsledky OK  ZDE

 

Chlapci III. kategorie (6. - 7. třída)

Výsledky OK ZDE

- 13.11.2017 - skupina "A"

- 14.11.2017 - skupina "B"

- 16.11.2017 - finále

Pozvánka ZDE

AŠSK ČR - Florbal

Dívky IV. kategorie (8. - 9. třída)

VÝSLEDKY okresního kola   ZDE

VÝSLEDKY obvodního kola  ZDE

- 11.12.2017 - skupina "A"

- 12.12.2017 - skupina "B"

- 14.12.2017 - finále

POZVÁNKA  ZDE

 

Dívky III. kategorie (6. - 7. třída)

VÝSLEDKY okresního kola  ZDE

VÝSLEDKY obvodního kola  ZDE

- 4.12.2017 - skupina "A"

- 7.12.2017 - skupina "B"

- 8.12.2017 - finále

POZVÁNKA ZDE


Chlapci III. kategorie (6. - 7. třída)

Výsledková listina   ZDE

- 30.10.2017 - skupina "A"

- 31.10.2017 - skupina "B"

- 2.11.2017 - skupina "C"

- 3.11.2017 - Finále

POZVÁNKA ZDE

 

Chlapci IV. kategorie (8. - 9. třída)

Výsledková listina   ZDE

- 16.10.2017 - skupina "A"

- 19.10.2017 - skupina "B"

- 20.10.2017 - skupina "C"

- 23.10.2017 - Finále

POZVÁNKA ZDE

 

 

Video

Recitační soutěž 2017   ZDE

Maškarní karneval leden 2017 ZDE

ROPE SKIPPING     ZDE

Tábor Berounka ZŠ 2014   ZDE

Tábor Jemčina ZŠ 2014    ZDE

Tábor Berounka SŠ 2014    ZDE

 

Partneři a sponzoři