PlesnáO středisku

Budova byla postavena v r.1972 jako Tělocvična Sokola Plesná v rámci tzv. akce "Z", nově zrekonstruována v roce 2014.
Střediskem Domu dětí a mládeže Ostrava-Poruba je od r. 1992.

 

Činnost střediska

Středisko je v oblasti pravidelné zaměřeno především na sport - ZÚ florbalu, volejbalu, kopané, in line bruslení a míčové hry pro mladší děti, cvičení pro maminky s dětmi předškolního věku,  badmintonu, baseballu a jógy. Prostory jsou využívány o víkendech a svátcích na sportovní aktivity zaměřené hlavně na pořádání sportovních turnajů v různých druzích míčových her. Tělocvičnu využívá rovněž Sokol Plesná. Středisko má velmi dobrou spolupráci s Úřadem městského obvodu Ostrava-Plesná a s místními společenskými organizacemi (Sokol, Hasiči). 

 

Popis střediska

Středisko je situováno do okrajové vesnické části Ostravy s tím, že je dobrým východiskem pro celou řadu turistických aktivit (návaznost na ostravské cyklostezky, turistické značení). Doprava je z centra zajištěna autobusovou linkou MHD č. 47 a č. 51.


Přízemí: velká tělocvična (sportovní hala), sklady tělocvičného nářadí, šatny, hygienická zařízení
1. patro: jídelna (slouží jako společenská místnost pro cca 60 osob), kuchyňka, galerie s výhledem do tělocvičny, klubovna, učebna keramiky a kanceláře pedagogických pracovníků.

 

Možnosti pronájmu

DDM nabízí možnost pronájmu sálu, tělocvičny, učeben  dle ceníku. Objednávky na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo mobil: 725 037 080.

Ceník sálu, tělocvičny a učeben  ZDE

 

Video

Hra ruka - noha  ZDE

Partneři a sponzoři