Domů

Celoroční turnaj ve stolním tenise - Výsledky 2. kola + průběžné pořadí

Kategorie I. - Výsledky

Kategorie II. - Skupinová fáze

                        Vyřazovací boje

Průběžné pořadí kategorie I. a II.

Kategorie III. - Výsledky

                         Průběžné pořadí

Další turnaj se uskuteční již tutu sobotu 9. 12. na středisku DDM Majerová (Leták ZDE)

 Vánoční reje - sváteční vystoupení dětí z kroužků DDM Polská

- 11. prosince 2017  Zobrazit plakát

- 12. prosince 2017 Zobrazit plakát

- 13. prosince 2017 Zobrazit plakát

- 14. prosince 2017 Zobrazit plakát

- začátek vždy v 16.00 hod

- vstupné 10,- Kč

 

12. prosince 2017- Vánoční tvoření

- od 9.00 do 11.00 hod

- pro děti od 1,5 do 4 let

- vstupné 20,- Kč

- nurná rezervace na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zobrazit plakát

 OBSAZENO!!!

 15. prosince 2017 - Vánoční keramické dílny

- 15.12 od 15.00 do 18.00 hod

- vstupné 50,- Kč

Zobrazit plakát

 

16. prosince 2017 - Turnaj v lukostřelbě a foukačkách

- od 9.00 hod

- vstupné 30,- Kč

Zobrazit plakát

 16. prosince 2017 - Vánoční vystoupení zájmových útvarů

- od 10.30 hod na DDM Plesná

- vstupné 10,- Kč

Zobrazit plakát

 

 16. prosince 2017 - Tvoření vánočních dárečků

- od 14.00 do 16.00 hod

- vstupné 45,- Kč

- na akci je nutno se přihlásit do 15.12.2017

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zobrazit plakát

 

 20. prosince 2017 - Vánoční vystoupení kroužků

- od 16.00 hod na DDM M. Majerové

- vstupné 10,- Kč

Zobrazit plakát

 

13. ledna 2018 - Trefa do černého

- od 14.00 do 18.00 hod, prezentace v 13.30 hod

- startovné 20,- Kč

- střelba na terč ze vzduchovky Slavie

Zobrazit plakát

AŠSK ČR - Halová Kopaná

Dívky III. / IV. kategorie (6. - 7. / 8. - 9. třída)

Výsledky OK  ZDE

 

Chlapci III. kategorie (6. - 7. třída)

Výsledky OK ZDE

- 13.11.2017 - skupina "A"

- 14.11.2017 - skupina "B"

- 16.11.2017 - finále

Pozvánka ZDE

AŠSK ČR - Florbal

Dívky IV. kategorie (8. - 9. třída)

- 11.12.2017 - skupina "A"

- 12.12.2017 - skupina "B"

- 14.12.2017 - finále

POZVÁNKA  ZDE

 

Dívky III. kategorie (6. - 7. třída)

- 4.12.2017 - skupina "A"

- 7.12.2017 - skupina "B"

- 8.12.2017 - finále

POZVÁNKA ZDE


Chlapci III. kategorie (6. - 7. třída)

Výsledková listina   ZDE

- 30.10.2017 - skupina "A"

- 31.10.2017 - skupina "B"

- 2.11.2017 - skupina "C"

- 3.11.2017 - Finále

POZVÁNKA ZDE

 

Chlapci IV. kategorie (8. - 9. třída)

Výsledková listina   ZDE

- 16.10.2017 - skupina "A"

- 19.10.2017 - skupina "B"

- 20.10.2017 - skupina "C"

- 23.10.2017 - Finále

POZVÁNKA ZDE

 

 

Kroužky na školní rok 2017/2018

- nový rozpis kroužků

   DDM Majerová   ZDE

   DDM Polská      ZDE

   DDM Plesná      ZDE

- přihlášky přijímáme od 4.9.2017 osobně na všech střediscích (přihlášky k vyzvednutí na střediscích) v časech: 12.00 - 17.00 hod nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (přihláška ke stažení od 1.9.2017 ZDE)

- začátek činnosti kroužků od 18.9.2017 (vyberte si kroužek a v čase jeho konání se dostavte na příslušné středisko DDM, kde kroužek probíhá)

- kroužek si zdarma vyzkoušíte a vyzvednete si přihlášku (týden otevřených dveří je ZDARMA a první lekce každého kroužku je rovněž ZDARMA)

- vyplněnou přihlášku odevzdáte na příští schůzce kroužku

- i letos bude opět umožněna bezhotovostní platba kroužku, kdy emailem obdržíte po odevzdání přihlášky variabilní symbol a pokyny k platbě

- kroužky se budou postupně aktualizovat

Video

Recitační soutěž 2017   ZDE

Maškarní karneval leden 2017 ZDE

ROPE SKIPPING     ZDE

Tábor Berounka ZŠ 2014   ZDE

Tábor Jemčina ZŠ 2014    ZDE

Tábor Berounka SŠ 2014    ZDE

 

Partneři a sponzoři